اسم و فامیل بازی کنید، کسب درآمد کنید... :: کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ

کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ

معرفی کسب و کارهای اینترنتی همراه با مجموعه ای از برنامه ها ،مطالب و بازی های اندرویدی کم حجم ، مفید و جذاب

معرفی کسب و کارهای اینترنتی همراه با مجموعه ای از برنامه ها ،مطالب و بازی های اندرویدی کم حجم ، مفید و جذاب

کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ

اهداف :
- معرفی برنامه ها و نرم افزارهای اندرویدی
- معرفی بازی های اندرویدی

- معرفی گوشه ای از کسب و کارهای اینترنتی مطمئن ایران و ...

تبلیغات ( کسب درآمد با میترا رنک )
آخرین نظرات
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- مجله اینترنتی میترا رنک : ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اسم و فامیل بازی کنید، کسب درآمد کنید...

چهارشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۰۶:۱۱ ب.ظ


اسم و فامیل بازی کنید، کسب درآمد کنید!نام شهرت

 

زمان هایی که در خانواده یا در جمع دوستانتان نام شهرت یا اسم و فامیل بازی می کرده اید را به یاد دارید؟ برنده بوده اید یا دیرتر از همه به پایان می رسیده اید؟ برایتان فرصت خوبی داریم! بازی کنید و پول در یافت کنید.اگر برنده بودید که فبها.امتیازتان را می گیرید و آن را نقد می کنید . اگر نتوانستید باز برایتان تجربه ای است و امتیازی.بازی آنلاین اسم و فامیل وب سایت جالبی است که شما را به دنیای دوران کودکی و نوجوانی برمی گرداند، شما در این سایت به بازی آنلاین با عده دیگری از کاربران می پردازید و با آنها به رقابت می پردازید.هم فال است و هم تماشا.یک دور همی و بازی و شادی همراه با درآمد و دریافت پول و جایزه.


نام شهرت 3


عضویت در سایت اسم و فامیل رایگان است، روابط کاربران در سایت از طریق اطاق ها و بخش آدم یاب صورت می گیرد، از نکات جالب سایت اعطای جوایز مالی به کاربران برتر است، یعنی کاربران سایت که بیشترین امتیاز را کسب کنند جایزه می گیرند. اسم و فامیل در وبلاگ خودش اینطور عنوان کرده که قصد اجرای بازی های نوستالوژی و خاطر انگیز بیشتری را دارد.


نام شهرت 4


سایت اسم و فامیل از گرافیک بسیار شاد و اجرای بسیار خوب و مناسبی برای یک سایت تفریحی برخوردار است، و در همان شروع کار تاثیر قابل توجهی بر روی کاربرانی که دنبال سایت های تفریحی هستند می گذارد. بخش های مختلف به خوبی طراحی شده و سایت در عین سادگی از ساختار منسجم و خوبی برخوردار است که نشان از توانایی و دقت تیم اجرایی آن دارد.


نام شهرت 5


آدرس اسم و فامیل: www.esmfamil.com
موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۴/۱۱/۰۷
مینی کار