کسب درآمد از بازی آنلاین :: کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ

کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ

معرفی کسب و کارهای اینترنتی همراه با مجموعه ای از برنامه ها ،مطالب و بازی های اندرویدی کم حجم ، مفید و جذاب

معرفی کسب و کارهای اینترنتی همراه با مجموعه ای از برنامه ها ،مطالب و بازی های اندرویدی کم حجم ، مفید و جذاب

کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ

اهداف :
- معرفی برنامه ها و نرم افزارهای اندرویدی
- معرفی بازی های اندرویدی

- معرفی گوشه ای از کسب و کارهای اینترنتی مطمئن ایران و ...

تبلیغات ( کسب درآمد با میترا رنک )
آخرین نظرات
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- مجله اینترنتی میترا رنک : ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسب درآمد از بازی آنلاین

چهارشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۴، ۰۴:۳۵ ب.ظ


     شما با انجام بازی های آنلاین می توانید امتیازات خود را به پول تبدیل کنید.

MarketGelory  یک بازی آنلاین است که شما با وقت گذاشتن و در مدت زمان بیشتر می توانید یورو کسب کنید.شما در این بازی از چند  طریق می توانید کسب درآمد کنید:


ebays


 


1.شما می توانید هر 24 ساعت یک بار از طریق گزینه ی work کار کنید.شما با 4 روز کار کردن مداوم می توانید امتیاز مخصوص این قسمت را بگیرید.

2 .شما در روز فقط اجازه دارید 10 بار مبارزه کنید و کسب درآمد کنید.هر مبارزه حدود 9-10 دقیقه طول می کشد. اگر شما برنده مبارزه باشید، فرد مورد نظر زیرمجموعه شما خواهد شد و درصدی از سود او درصورتی که اکتیو باشد به حساب شما میاد فقط یادتون باشه با کسانی که 1 انرژی دارند در اوایل مبارزه کنید که شکست نخورید.


2کسب درآمد از بازی آنلاین


3.با مبارزه در قسمت آرنا(arena)  پاداش هایی روزانه برحسب امتیاز شما به شما تعلق خواهد گرفت.

4.شما می تونید با مبارزه و دفاع از کشور خودتون و یا حمله به یک کشور دیگر  و کسب پیروزی مقدار خیلی بیشتری پول کسب کنید.(war)
در مورد پول هم سه نوع پول متفاوت در بازی داریم. وجه رایج کشو انتخابیتون (دلار، ریال …)، طلا، و یورو.
برای دیدن ارزش طلا یا یورو به واحد رایج کشورتون به قسمت Financial market  در قسمت market برید و تب Gold – your currency رو انتخاب کنید.

در حال حاضر هر 11 usd برابر یک گلد هست.شما می توانید وقتی درآمدتان به 20 یورو رسید از طریق پی پال امتیاز خود را نقد کنید.موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۱۱/۰۷
مینی کار

نظرات (۱)

خلی جالبه